Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD.

şirket Profili
Guangdong New Era Kompozit Malzeme Co, Ltd dünyanın termal laminasyon filmi için en iyi üreticilerinden biridir. 1980'den beri Basım ve Ambalaj endüstrisi için plastik filmler alanında faaliyet göstermekteyiz. 2001 yılında Chaoan New Era Industrial CO., Ltd. şirketi resmi olarak kuruldu. İleri teknoloji ve 6 adet otomatik üretim makinelerini tanıttık ve çevre dostu olan yeni tip termal laminasyon filmimizin üretimine başladık. Mart 2016'da şirket hissedarlık reformu yaptı ve GUANGDONG NEW ERA COMPOSITE MATERIAL CO., LTD.

10.000 metrekarelik bir alana sahip yeni tesisimiz, 23.000 metrekarelik bir bitki inşaat alanı. 'Kalite ve verimlilik, yenilik ve gelişme' dahil olmak üzere dört yönetim ilkemizi geliştirdik. Bu yönetim ilkelerine dayanarak, iç yönetimi sürekli geliştirdik ve Çin Çevre Etiketleme sertifikası (Ⅱ tipi), ISO9001-2008 , ISO14001-2004, ulusal ambalaj ürün kalite denetimi ve denetimi, SGS ve testini geçtiler. 2008 Amerikan tüketim malları test parçalarını belirledi.

İlk yerli ön kaplama film üretim şirketleri olan New Era Composite Co., Ltd., yüksek kaliteli iç pazar ve dış pazarlara da hizmet vermektedir. Tüm dünyadaki tanınmış markalarla uzun süreli iyi bir işbirliği sürdürmeye devam ediyoruz çünkü piyasa tüm ürünlerimizin kalitesini, performansını, fiyatını ve hizmetlerini kabul ediyor.

NEI (HK) Int'l Co Limited , Guangdong Yeni Era Kompozit Malzeme Co, Ltd NEI (HK) Int'l Co, Limited şirket ise Guangdong Yeni Dönem Kompozit, ısı laminasyon filmleri satış odaklanarak Material Co, Ltd termal laminasyon filmlerinin üretimine odaklanmaktadır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Guangdong New Era Kompozit Malzeme Co, Ltd dünyanın termal laminasyon filmi için en iyi üreticilerinden biridir. 1980'den beri Basım ve Ambalaj endüstrisi için plastik filmler alanında faaliyet göstermekteyiz. 1995 yılında, çevre dostu olan yeni tip termal laminasyon filmimizin üretimine başladık. 2003 yılında, ileri teknolojileri ve 5 adet otomatik üretim makinasını tanıttık.

30 yılı aşkın bir süredir kurulmuş olup, Çin'in ön kaplama film endüstrisinin tanınmış marka girişimine başlangıç ​​aşamasında bir aile atölyesi kurmuştur. Gelişimimiz, toplumun tüm kesimlerinin güçlü desteği ve özverili sevgisinden ve tüm genel personelin sıkı çalışmasından daha fazla yararlanmaktadır.

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : NEI

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 18,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 70% - 80%

Plant Area:: 10,000 Square Meters

Construction Size:: 23,000 Square Meters

Production Lines:: Six

Certificate:: ISO9001-2008; ISO14001-2004

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Sertifikalar