Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD. Fabrika turu

Sertifika
Çin GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Sertifikalar
Çin GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu şirketin hizmetinden çok memnunum, işlerinin daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyorum.

—— Daniel

Güzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım!

—— Mohamed Rebai

Sizinle olan işbirliğinden memnun kaldık ve ürünlerinizin kalitesi, takip hizmetiniz için teşekkürler, yakında sizinle birlikte çalışmayı umuyoruz.

—— Bay Jake

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD.

 • Üretim hattı
  Guangdong New Era Kompozit Malzeme Co, Ltd 1980 yılından bu yana Baskı ve Ambalaj endüstrisi için plastik filmlerin iş yapmaktadır. 1995 yılında, çevre dostu olan yeni termal laminasyon filmi türlerini kendi üretimimiz başladı. 2003 yılında, ileri teknolojileri ve 6 adet otomatik üretim makinasını tanıttık. Aynı zamanda, yeni teknolojiler ve iyi iş uygulamaları geliştirmemiz nedeniyle, ISO9001 ve ISO14001 ve SGS ile belgelendirildik. Şimdilik, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Okyanusya'ya ihraç edilen yüksek kalitede 10000 ton çeşitli termal laminasyon filmlerinin yıllık üretim kapasitesine sahibiz. Fabrikamız Chaoan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Guangdong, Çin, 10.000 metrekarelik bir alana sahip baş çeyrek ve yeni tesis, 23.000 metrekarelik bir bitki inşaat alanı bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD.

İlgili kişi: Ms. Cherry Chen

Tel: 86-13500117966

Faks: 86-768-5811100

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)